SIA “Paplāte Nr.1” pazīstams ar savu ražoto “LaNature” zīmola produkciju –  tvaicētiem un svaigiem, mizotiem un grieztiem dārzeņiem. Kvalitāte un produktu augstvērtība ir divi būtiski noteikumi, uz kuriem balstāmies, un mūsu klienti to novērtē.

Vairāk nekā desmit gadu laikā mums izveidojusies laba sadarbība ar pašmāju zemniekiem, un lielākoties uz jūsu šķīvja nonāk tepat, Latvijā, auguši dārza labumi. Pateicoties unikālajai apstrādes tehnoloģijai, dārzeņi saglabā visas savas labās īpašības gan pēc termiskas apstrādes, gan uzglabāšanas laikā. Turklāt mūsu produkcija ir bez pievienotām krāsvielām, E un citām veselībai kaitīgām vielām.

Netērē dārgās vakara stundas dārzeņu mizošanai, griešanai un ilgai vārīšanai. “LaNature” produkcija ļaus pagatavot restorāna cienīgu maltīti 15 minūtēs! Idejas vari smelties recepšu sadaļā.

Paplāte Nr.1” – par garšīgi un veselīgi pavadītu laiku kopā ar ģimeni un draugiem!

eerfs

SIA „Paplāte nr.1” piedalās Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras vadītajā Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektā „Starptautiskās konkurētspējas veicināšana”, līgums ar LIAA no 2016. gada 08.augusta, nr. SKV-L-2016/656.

Vairāk informācija par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams EK tīmekļa vietnē
Slide1